Gulfood'a katıldık

Gulfood HakkındaDubai Dünya Ticaret Merkezi - 25/28 Şubat 2013

Dünya'nın en büyük Gıda&Catering fuarında yer alacak olan sektörler şunlardır; Gıda, İçecek, Otel ve Catring Ekipmanları, Paketleme, İşletme Makineleri, Teknoloji ve Ekipmanları...

100.898 m2'lik fuar alanındaki 110 çadırda uluslararası sergi, 152 ülke temsilcisi ve 3816 katılımcı yer alacak, bu katılımcıların %93'ü uluslararası şirketler, %7'si yerel şirketlerden oluşacaktır. Ticari ziyaretçi sayısı 68.700'e ulaşacaktır.

Gulfood'a yatırım yaptığınızda, ispatlanmış kimliğinizle birlikte size bir stand seçer.

25 yıldır kurulmuş olan Gulfood, yatırım getirisindek çarpıcı dönüşünden dolayı İhracatçılar arasında haklı bir üne sahiptir.

Gulfood, Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya'dan yeni pazar için gelen ithalatçıya kimsede olmayan ticaret platform kaynağı, dünya çapındaki uluslararası lezzetlerin nerede olduğunu bulma olanağı sağlar. Bölgenin önde gelen bilgi alışverişinden, eğitim öğretim, yarışmalar ve canlı olaylardan yararlanabilirsiniz.

Gulfood yatırım ve bilgi için çabalıyor.

İNTERMİL UN GIDA SAN. VE TİC.A.Ş olarak Gulfood 2013'e katıldığımızı bildirmek isteriz. 25-28 Şubat 2013 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret merkezindeki Sheikh Saeed Salon 2, Stand S2-H7 Gallergher Kongre Merkezi, Midrand Johannesburg / Güney Afrika